Nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynki ─ „LEGO® DC Comics Super Heroes. Jak zostać superbohaterem. Moje tajne zapiski” ─ recenzja

Opracowanie zbiorowe
„Lego® DC Comics. Super Heroes. Jak zostać superbohaterem. Moje tajne zapiski”
Ocena recenzenta
5.0/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
Wystarczy, że weźmiesz długopis, ołówek albo marker w ulubionym kolorze, aby po otwarciu „Moich tajnych zapisków” sygnowanych przez uśmiechniętego Supermana poczuć się zupełnie jak... nowy superbohater! Wyjątkowy i niepowtarzalny o super mocy, w super pelerynie albo rakietowych butach! „Jak zostać superbohaterem” w doskonale przygotowany sposób pomoże wam wykreować własne alter ego rodem z komiksowego uniwersum DC!

Marcin ‘Lekt’ Wiatrak


++

Mini pamiętnik-poradnik „Jak zostać superbohaterem” od Wydawnictwa AMEET w kapitalnej formule dziennika pozwala wykreować sobie dowolne superbohaterskie wcielenie. Lekko i przyjemnie napisany, przeprowadza małego miłośnika komiksów przez kolejne etapy tworzenia herosa, na zasadzie od „zera” do bohatera.

++

Fani pisania i kolorowania będą zachwyceni. Prócz zadań pokroju stworzenia własnego logo czyli super znaku, ułożymy listę własnych supermocy, dokończymy komiksowe dymki znanych postaci oraz nauczymy się współpracować z innymi filarami Ligi Sprawiedliwości. Na koniec przeprowadzimy test czy bardziej jednak nie nadajemy się na „superzłoczyńce”, lecz jeśli sumiennie wypełnimy tajne zapiski być może przyjdzie nam walczyć ze złem u boku samego Supermana czy Batmana! Pamiętajcie koniecznie, iż kolorowe prześcieradło doskonale sprawdza się w roli płaszcza, a za maskę może posłużyć ładnie wycięty fragment pomalowanej kartki.

Do „Jak zostać superbohaterem” dołączono minifigurkę Supermana™ z materiałową pelerynką o dwóch wariantach twarzy. Supermana, który w tym roku obchodził swoje 80-lecie komiksowego debiutu, pierwszego pośród herosów, od którego wszystko się zaczęło! Dość opasłe 112 stron w zbliżonym do zeszytu szkolnego wymiaru doskonale leży w dłoni i zmieści się do podróżnego plecaka lub torby. Wiadomo, iż najlepsze pomysły przychodzą znienacka dlatego warto mieć „Moje tajne zapiski” pod ręką!

Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.

KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 01:36 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka