• Podróżować autostopem

    „Autostopem przez Galaktykę” Douglas Adams

    "Powieść kultowa, ikona popkultury, połączenie fantasy i zwariowanego humoru w stylu Monty Pythona i Terry'ego Pratchetta" - taki napis widnieje na okładce książki Douglasa Adamsa "Autostopem przez Galaktykę". Tytuł ten był mi już od jakiegoś czasu dobrze znany. Pojawiały się recenzje ksiżżki w prasie i w Internecie, nakręcono też ekranizację tej powieści. Uznałem to za zachętę do przeczytania książki - wyszedłem z założenia, że jeśli powstał film, to książka musi być nie byle jaka. Niestety, srodze się zawiodłem.

  • Od księżniczki do niewolnicy

    „Achaja” Andrzej Ziemiański

    Andrzej Ziemiański jest znaną postacią wśród fanów polskiej fantastyki. Mało kto nie słyszał o znakomitym "Toy" czy opowiadaniu "Bomba Heisenberga". Dlatego też, zachęcony takim dorobkiem autora, zakupiłem pierwszy tom "Achai". Nie mogę powiedzieć, abym się zawiódł.

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 sty 2018, 22:06 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka