Ocena Bestiariusza 10/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Star Wars™. Propaganda. Historia sztuki perswazyjnen w Galaktyce”

Pablo Hidalgo
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Propaganda w uniwersum Star Wars™ pogłębia i poszerza nasze uznanie dla niego, dzięki działającej na wyobraźnię historii z uderzającą kolorową grafiką - stworzoną wyłącznie dla tego tomu - która bada wiadomości używane do zastraszania i inspirowania mieszkańców dalekiej galaktyki.

Są to przykłady propagandy używanej przez Imperium, by bronić siły i podtrzymywać strach, a także przez Sojusz Rebeliantów, by wzbudzać nadzieję i zdobyć poparcie dla walki. Star Wars™ Propaganda przenosi fanów w ukochaną epicką historię jak nigdy dotąd, wzbudzając walkę pomiędzy tymi dwiema stronami w świeży i błyskotliwy sposób

„Star Wars™ Propaganda zawiera pięćdziesiąt olśniewających dzieł sztuki reprezentujących wszystkie siedem epizodów - w tym materiał związany z filmu „Star Wars™: Przebudzenie Mocy” - specjalnie wyprodukowane dla tego tomu. Każda strona łączy oryginalny obraz z krótkim opisem, opisującym swoją historię i artystę w świecie, który go stworzył (chętnie lub poprzez przymus), gdzie pojawił się w uniwersum i jaki był tego cel.

Zapakowany w pięknie zaprojektowany futerał, napisany przez eksperta, album Star Wars™ Propaganda zawiera dziesięć wyjmowanych reprodukcji. Z pewnością stanie się pamiątką dla każdego fana i grafika.”

Star Wars™: Propaganda. Historia sztuki perswazyjnej w Galaktyce
Autor: Pablo Hidalgo
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 112
Oprawa: twarda
Cena: 69,99
Data premiery: 18 maja 2018

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 kwi 2019, 02:40 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka