Ocena Bestiariusza 5/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Skażona magia”

Karen Miller
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
„Skażona magia” prequel serii „KRÓLOTWÓRCA, KRÓLOBÓJCA”
Autor: Karen Miller
Premiera: 15 marca 2017
Cena detaliczna: 39,90 zł
Oprawa: broszura ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-65534-44-6
Format: 125 x 195 mm
Ilość stron: 712
Tłumaczenie: Izabella Mazurek
Wydawca: Wydawnictwo Galeria Książki
Kategoria: Fantastyka
Setki lat przed wielką Wojną Magów był sobie kraj, nieświadomy, że znalazł się na skraju katastrofy…

Barl jest młoda, impulsywna i pragnie sprawdzić granice swojego magicznego potencjału. Z powodu surowej hierarchii społecznej studiować mogą jednak tylko magowie o odpowiednim pochodzeniu. Barl rozpaczliwie pragnie się uczyć, a ten zapał pcha ją ku buntowi, przez co popada w niełaskę możnych. Okazuje się, że być może już nigdy nie będzie mogła posługiwać się mocą – i wtedy poznaje Morgana Danfeya, zasiadającego w samej Radzie Magów. Barl i Morgan uświadamiają sobie, że razem potrafią stworzyć niezwykłe nowe zaklęcia. Lecz pokusa, jaką niesie ta potężna moc, obnaża mroczną stronę duszy maga, który rzuci kraj na kolana.

"Skażona Magia" to opowieść rozgrywająca się w tym samym świecie, co wydarzenia przedstawione w bestsellerowej powieści Karen Miller "Nieświadomy mag".

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 cze 2018, 20:28 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka