Ż

 • Żałobne opaski

  Brandon Sanderson

  Ciąg dalszy opowieści znanej ze "Stopu prawa" i "Cieni tożsamości", dziejącej się w fantastycznym odpowiedniku dziewiętnastowiecznej Ameryki.

  "Żałobne Opaski" to mityczne metalmyśli należące do Ostatniego Imperatora, wedle opowieści...pełny opis

 • Żelazny cierń

  Caitlin Kittredge

  Steampunk + dystopia. Wielki Cthulhu poleca(łby. Gdyby mówił). Niezwykła seria łącząca w sobie elementy science-fiction, antyutopii i przebogatej mitologii Lovecrafta.

  W świecie maszyn, parowych silników i potężnych mostów, Aoife...
  pełny opis

 • Żniwiarz. Początek obłudy

  Beata Goździewska

  Ryan zawsze inaczej patrzył na świat. Nie tylko potrafił poczuć, dotknąć i usłyszeć więcej, ale był w stanie dostrzec nawet duszę.

  Rodzina Ryana należała do grona Łowców, którzy od pokoleń zajmowali się odszukiwaniem i...pełny opis

 • Żołnierze Kosmosu

  Robert A. Heinlein

  W tej militarystycznej wizji Heinleina jedyną możliwością zdobycia obywatelstwa i praw wyborczych jest odbycie słuzby wojskowej. Gdy glowny bohater, Juan Rico zaciąga się do wojska, wybucha bezlitosna wojna z "Robalami", obcą cywilizacją...pełny opis

 • Żółw przypomniany. Przewodnik po Świecie Dysku uaktualniony aż do "Niucha"

  Stephen Briggs, Terry Pratchett

  Jak wszyscy wiedzą, Świat Dysku jest płaski i spoczywa na grzbietach czterech słoni, które z kolei stoją na skorupie gigantycznego gwiezdnego żółwia, Wielkiego A'Tuina, dostojnie płynącego przez kosmos. Jest to również globalny...pełny opis

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 02:34 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka