• WIADOMOŚCI – Literatura

Nowoczesny Endek. Nowoczesny Czytelnik.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Rafałem A. Ziemkiewiczem: Traffic Club, 13 listopada, godz. 18.00 ul. Bracka 25, Warszawa. „Myśli nowoczesnego endeka” to nie tylko książka, którą się czyta i odkłada na półkę. Ziemkiewicz napisał książkę, o której się mówi, dyskutuje.

"Spowiedź Rówieśnika" w Nowej Fantastyce

W listopadowym numerze "Nowej Fantastyki", w ramach świętowania naszego jubileuszu, Jacek Dukaj podsumowuje minione trzy dekady w fantastycznej literaturze zagranicznej.

Zatruty Czwartek #2

Drugi odcinek Zatrutego Czwartku! Tylko na Jakub Wędrowycz TV! Uwaga! Jakiś wariat z kosą!

Premiera "W Mrok"

Dziś premiera książki Andrieja Diakowa "W mrok," najnowszego tomu w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego Uniwersum Metro 2033.

Eksplozja „Trucizny” w sklepach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, właśnie dziś, 7 listopada, nowy zbiór opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowycza trafia do sklepów.

CZAS REWOLUCJI!!! „TŁO” ZA 2,99 zł!!!

Nastał czas zapłaty! Czas, by nareszcie stępić sępie szpony ciemiężycieli ludu, zgniło sanacyjnego Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru! Z okazji 95 rocznicy wybuchu rocznicy Rewolucji Październikowej do 8 listopada cena „Tła” Beniamina Muszyńskiego zostanie obniżona do 2 złotych 99 groszy!

Tomasz Bochiński spotkanie autorskie

W czwartek, 15 listopada o godzinie 18.00 Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy oraz Wydawnictwo Almaz zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie z Tomaszem Bochińskim, autorem „Opowieści Praskich”, tekstu, który na ostatnich Krakowskich Targach Książki zdobył tytuł „Książki Jesieni”.

"Historia prawdziwa Kapitana Haka" w księgarniach!

Jutro, 7 listopada, do sprzedaży trafi najnowsza książka znanego włoskiego autora książek młodzieżowych Pierdomenico Baccalario.

Trailer The Discworld Emporium

Zapraszamy do obejrzenia trailera książki The Compleat Ankh-Morpork oraz The Discworld Emporium, Terry'ego Pratchetta.

Objawienia – premiera 7 listopada

W najbliższą środę, 7 listopada, będzie miała miejsce oficjalna premiera nowej powieści Olivera Bowdena Assassin’s Creed: Objawienia. To ostatnia już książka opowiadająca o losach Ezia Auditore da Firenze i zarazem zwieńczenie renesansowego wątku serii Assassin’s Creed.

"Rozdarte Dusze"

Od 2 listopada w księgarniach dostępny jest trzeci tom serii „Akademia Mroku” autorstwa Gabrielli Poole. Powieść pod tytułem „Rozdarte Dusze” ukazała się nakładem wydawnictwa MAK Verlag.

Przegląd Końca Świata: Feed

Już 7 listopada, dzięki wydawnictwu Sine Qua Non, do sprzedaży trafi książka "Przegląd Końca Świata: Feed" autorstwa Miry Grant. Świt żywych trupów Romero, Martwe zło Raimiego czy 28 dni później Boyle’a – to co było fikcją, stało się rzeczywistością.

"Wojny Klonów: Gambit 2: Oblężenie"

Jak co dwa tygodnie w czwartek, trafił do sprzedaży kolejny, dwudziesty tom kieszonkowych wydań Star Wars od Amberu. Tym razem jest to książka zatytułowana: "Wojny Klonów: Gambit 2: Oblężenie". Autorem tej powieści jest: Karen Miller.

„Opowieść wigilijna o wampirach” pod patronatem

Miło jest nam zakomunikować, że „Opowieść wigilijna o wampirach", książka Sarah Gray, wydana przez Wydawnictwo Bellona, została objęta patronatem medialnym Bestiariusza.

Pre-order "Chłopców"

Zapraszamy na stronę księgarni intranetowej www.LaBotiga.pl - gdzie można już zamówić w przedsprzedaży najnowszą książkę Jakuba Ćwiek "Chłopcy".

  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 22:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka