• WIADOMOŚCI – Literatura

Dwie premiery od MAGA

Dziś nakładem wydawnictwa MAG ukazały się dwie nowe książki: Pusta przestrzeń" oraz "Portret pani Charbuque/Asystentka pisarza fantasy".

Powieść CRYSIS: Eskalacja Gavina Smitha już 20 lutego w Polsce

Już za niecały miesiąc, bo 20 lutego, dzięki wydawnictwu Insignis Meddia, w ręce polskich czytelników trafi mroczny thriller SF pióra Gavina Smitha, którego akcja rozgrywa się w przerażającym świecie, wykreowanym przez twórców serii gier CRYSIS.

Kontratak

W połowie lutego wychodzi druga część cyklu Achmanowa "Przybysze z ciemności" - "Kontratak".

Konkurs wydawnictwa MAG

Idą ferie pora na konkurs Wydawnictwa MAG. Zbiór opowiadań Asystentka pisarza fantasy, został nagrodzony World Fantasy Award . W którym roku? Na odpowiedzi macie czas do 13.30. Dwie szczęśliwe odpowiedzi Wydawnictwo Mag nagrodzi książką.

"Przypływy Nocy" już w marcu

Już 6 marca do sprzedaży trafi nowe wydanie "Przypływów Nocy", czyli piątego tomu „Malazańskiej Księgi Poległych". Jej autorem jest Steven Erikson. Książka ukaże się dzięki wydawnictwu Mag.

Co dokładnie w "Coś na progu" 5

Już jest - piąty numer czasopisma "Coś na Progu". Tym razem jeszcze więcej stron w tej samej cenie, czyli 116 stron za 8.90zł!

Okładka "Dawn of the Jedi: Into the Void"

Wiemy już jak będzie wyglądała okładka najnowszej książki spod znaku Star Wars. jest ona zatytułowana: "Dawn of the Jedi: Into the Void". Akcja tej powieści będzie się toczyć jeszcze przed powstaniem Starej Republiki. Premiera książki przewidziana jest na 7 maja tego roku.

Aneta Jadowska na jednej scenie z AC/DC i Pearl Jamem?

Aneta Jadowska na jednej scenie z AC/DC i Pearl Jamem? Czy to w ogóle możliwe? „Bogowie muszą być szaleni”, że na to pozwalają. 24 stycznia w Klubie CHWILA zabrzmi „Highway to hell”.

Nowy CNP wystartował!

Nowy numer magazynu "Coś na progu" wystartował! Jest jeszcze grubszy! Wydanie zimowe w sam raz do czytania. Tym razem tematem przewodnim numeru są "Potwory". Zobaczcie sami jak prezentuje się najnowsza okładka!

Książki z serii "S.T.A.L.K.E.R." w Polsce?

Fani serii "S.T.A.L.K.E.R." nie spoczywają na laurach! Niedawno rozpoczęła się akcja w której zbierane są podpisy, by pokazać polskim wydawnictwom, że warto wydawać książki z tego uniwersum!

Oficjalna strona cyklu kryminałów Ławrowa

W internecie pojawiła się oficjalna strona cyklu rosyjskich kryminałów retro, autorstwa Aleksandra Ławrowa. Cykl "Caryca Hunhuzów", który powstał ponad sto lat temu, opowiada o przygodach detektywa dżentelmena - Metodego Kobyłkina i łączy w sobie elementy kryminału oraz powieści awanturniczej. Na stronie znalazły się wszystkie informacje na temat tomu I, pt. "W otchłani Imatry" (ilustracje, nagrania audio-wideo, zdjęcia itd.).

Zapowiedzi Jaguara na luty

6 lutego kończymy długą przygodę z "Błękitnokrwistymi" - "Bramy raju" to ostatni tom poczytnej serii, która zdobyła w Polsce grono oddanych czytelników. Tego samego dnia ukaże się również powieść "Wilczy pakt", czyli osadzona w świecie "Błękitnokrwistych" historia wampirzycy Bliss oraz Ogarów Piekieł.

Glenn Meade – „Drugi Mesjasz”. Książka już w sprzedaży.

Krytycy porównują poziom tworczości Glenna Meade’a do Fredericka Forsytha, Johna le Carré’a oraz Toma Clancy'ego.
Powieść “The Second Messiah” stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na dwadzieścia sześć języków.

"Smoluch" dla zamawiających CNP 5

Jeszcze dziś przed północą, wszyscy którzy zamówili 5 numer "Coś na Progu" w pre-orderze, otrzymają mailem... SMOLUCHA! (słuchowisko na motywach opowiadania mistrza Stefana Grabińskiego).

Jarosław Grzędowicz w TVN24 - już jutro o godz. 18.00

Jarosław Grzędowicz będzie gościem najbliższego wydania programu Xięgarnia w TVN 24.Opowie między innymi o popularności i o tym, że pisarzom zawsze wydaje się, iż ich książki źle się sprzedają:

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 27 cze 2019, 05:37 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka