• WIADOMOŚCI – Literatura

Ostatni tom GONE już w czerwcu!

Już 19 czerwca ukaże się "Światło", szósty i ostatni tom bestsellerowej serii GONE Michaela Granta.

Yggdrasil. Struny czasu

Wydawnictwo Nova Res wydało kolejną książkę fantasy pt. ,,Yggdrasil. Struny czasu", której autorem jest mieszkaniec Płocka - Radosław Lewandowski.

"Sasha" - Fragment

– Nadal nie jesteśmy do końca pewni, co dokładnie się wydarzyło. – Damon utkwił wzrok w blacie stołu. Musiał unieść nieco głos, by przebić się przez towarzyszący posiłkowi harmider. Przebrany, w świeżej koszuli i wyszywanej skórzanej kamizelce, z narzuconym na ramiona podróżnym płaszczem w królewskich purpurowo-zielonych kolorach, wydawał się rozluźniony. W podobnym stroju najwyraźniej czuł się znacznie swobodniej niż w pancerzu. Bezwiednie bawił się kubkiem wina. – Otrzymaliśmy wiadomość, że wielki lord Rashyd Telgar nie żyje, a odpowiedzialność za jego śmierć spada na wielkiego lorda Kraylissa. Czytaj dalej...

Premiera "Wampira z MO" w całym kraju

„Wampir z MO” – najnowsza książka Andrzeja Pilipiuka już od dziś dostępna w księgarniach na terenie całego kraju.

"Zombiefielia" pod patronatem

Miło jest nam zakomunikować, że pierwsza polska antologia opowiadań o zombie: "Zombiefilia", została objęta patronatem medialnym Bestiariusza.

Pierwsza Polska Antologia o Zombie - w darmowym e-booku!

Chcecie przeżyć noc, świt i dzień żywych trupów skumulowane w jednej książce? Przedstawiamy Wam "Zombiefilię" - pierwszą w Polsce antologię o zombie. Od mrocznych i śmiertelnie poważnych opowieści z nieumarłymi w roli głównej, aż po absurdalne twory z pogranicza bizarro.

Odmiana przez przypadki

"Odmiana przez przypadki" o najnowsza książka autorstwa Michała Puczyńskiego. Jest to zbiór sześciu opowiadań. Książka ukaże się dzięki wydawnictwu Novae Res

Uczniowie i nauczyciele o książce Evansa

"Michael Vey. Więzień celi 25” rozkochał w sobie tysiące amerykańskich nastolatków oraz ich rodziców i nauczycieli.

Okładka "Star Wars: Kenobi"

Wiemy już jak będzie wyglądała okładka najnowszej powieści Johna Jacksona Millera, która zostanie osadzona w realiach Gwiezdnych Wojen: "Star Wars: Kenobi". Książka ma swoją światową premierę 27 sierpnia tego roku. W naszym kraju będziemy musieli zaczekać najpewniej aż do stycznia 2014 r.

100 eboooków od Wydawnictwa Bellona!

Posiadaczy czytników zapraszamy do akcji Bellony towarzyszącej IV Warszawskim Targom Książki. W trakcie trwania targów rozdamy 100 ebooków!!! W dniach 16-19 maja zapraszamy na stoisko księgarni internetowej Książki.pl (99/D10) gdzie otrzymacie kod na wybrany przez siebie ebook z naszej oferty wydawniczej dostępnej na targach!

Fragment "Wampira z MO"

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem najnowszej książki Andrzeja Pilipiuka; "Wampir z MO". Premiera już za kilka dni, bo przewidziana jest na 20 maja (książka od dziś dostępna jest w przedsprzedaży).

"Wampir z MO" - przedsprzedaż

Już od 15 maja w salonach Inmedio, Relay i Virgin na terenie całego kraju dostępne będą unikalne egzemplarze książek z podpisem Andrzeja Pilipiuka.

"Czysta Krew" w literaturze

Powstała książka, która będzie adaptacją wątków znanych nam z serialu "Czysta krew".Nosi ona tytuł "Martwy aż do zmroku". Premiera tomu miała miejsce 8 maja maja.

"Diablo III" - Groza

Z wielką radością, rok po głośnej premierze DIABLO III, prezentujemy okładkę nowego zbioru opowiadań osadzonych w świecie gry stworzonej przez Blizzard: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie.

Grafiki z nowej powieści Stephena Kinga "Doctor Sleep"

Wydawnictwo Cemetery Dance udostępniło kilka kolorowych grafik z limitowanej edycji najnowszej powieści Stephena Kinga "Doctor Sleep" ("Doktor Sen").

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 27 cze 2019, 05:46 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka